• slide4
  • slide2
  • slide1
  • slide3
  • slide5

Німецький досвід господарювання на болотних угіддях будуть впроваджувати на території трьох громад Волині.

 

21112019 1

   19-20 листопада на Волині працює делегація з Німеччини в рамках субпроекту з земельних питань «Німецько-Український агрополітичний діалог».

     19 листопада учасники делегації взяли участь у робочій зустрічі, де разом із волинськими фахівцями розглянули питання захисту боліт і менеджмент болотних угідь у контексті захисту клімату та сталого економічного розвитку сільських територій.

     Участь у робочій зустрічі взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук, голова обласної ради Ірина Вахович, народний депутат України Ірина Констанкевич. Німецьку делегацію представили сільськогосподарський інженер BVVG Катя Деллс, координатор проекту, фонд Майкла Суккова Андреас Габерль та інженер з ландшафтного планування Йенс Торманн.

Докладніше

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

06112019_1.jpg   ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» приймає замовлення на виготовлення мікробіологічного препарату Бактоцид, який застосовується в боротьбі з мишовидними гризунами, та є аналогом Бактероденциду вологого зернового. 

   Основа препарату - зерно пшениці, оброблене в лабораторних умовах специфічними бактеріями Salmonella enteritidis var. Issatschenko штам BX-17, які спричиняють епізоотію серед мишоподібних гризунів.

   Бактоцид застосовується на посівах, сінокосах, пасовищах, садах, лісосмугах, фермах, складах, в тому числі там, де використання хімічних приманок небезпечно для людей, свійських тварин, птиці та довкілля.

Докладніше

Підвищення кваліфікації на базі навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ)

   73364283_558475938249620_6398331369193209856_n.jpg Фахівці фітосанітарних лабораторій України відділу фітосанітарного аналізу пройшли навчання за напрямками гербологія, ентомологія, фітогельмінтологія.

   За час навчання фахівці ознайомилися із загальною характеристикою карантинних видів: бур’янів, шкідників та фітонематод.

   У відповідності до наказу по ДУ «Волиньфітолабораторія» від 11.10.2019 року №58–В підвищення кваліфікації на базі навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ЛНАУ пройшла головний фахівець фітопатолог лабораторії Хоменко І. О.

   

 

Докладніше

До уваги суб’єктів господарювання !

   ДУ «Волиньфітолабораторія» пропонує послуги щодо проведення дослідження (аналізування) якісних показників зерна.

   Лабораторні дослідження проводяться у відповідності до Вимог ДСТУ ISO10012:2005, Свідоцтво про відповідність №199-02/2019 від 23.04.2019 року, чинне до 23.04.2022 року.

   Відділ забезпечений необхідним лабораторним обладнанням для проведення аналізування таких сільськогосподарських культур, як: пшениці озимої (ярої) м’якої, жита, ячменю (для продовольчих та кормових цілей), тритикале, кукурудзи, ріпаку, сої, гороху за наступними показниками:

Докладніше