• slide5
  • slide4
  • slide2
  • slide3
  • slide1

НАВЧАННЯ

DSC_0497_-_копия.JPGВ другому півріччі 2021 року ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» планує розширити сферу діяльності в частині якісного визначення ГМО методом полімеразно-ланцюгової реакції в режимі реального часу із застосуванням ампліфікатора Rotor-Gene Q MDx QIADGEN.  В зв’язку з цим, провідним фахівецем відділу визначення біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур Наталією НЕЧИПОРУК було пройдено навчання  в Українській лабораторії якості і безпеки продукції АПК Національного університету  біоресурсів і природокористування України за напрямком «Якісне та кількісне визначення генетично-модифікованих організмів (ГМО) в продуктах рослинного походження методом ПЛР в реальному часі».

Докладніше

Участь у конференції

194836111_3989674691144545_1683748341306727152_n.jpg4 червня 2021 року відбулася 28 звітно-виборна конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області.

В роботі конференції взяли участь голови фермерських господарств – члени Асоціації фермерів та приватних землевласників.

Участь у заході взяли перший  заступник голови Волинської облради Юрій Поліщук, начальник управління агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко, заступник голови Луцької районної ради Сергій Сівак, директор КХП №2 Дмитро Носенко (захід проходив на території ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2»), директор Волинського  відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Світлана Соколовська, начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Світлана Климчук,  заступник директора ДУ "Волинська обласна фітосанітарна лабораторія" Віталій Коширець та заступник завідувача відділу біологічного методу захисту рослин Ніна Андрійчук, фахівці податкової служби, представники “Приватбанку”, “Ощадбанку”, «Агрікольбанку», партнери аграріїв.

Докладніше

НАВЧАННЯ

173196225.jpgПротягом квітня 2021 року провідний фахівець ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Сергій ЛЕВКІВСЬКИЙ взяв участь у роботі Ратнівської районної філії Волинського обласного центрузайнятості та Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості, якими було проведено навчання для безробітних, власників приватних домогосподарствта фермерів Ковельського району.

Докладніше

Ознайомлення з роботою лабораторії

DSC_0227.JPGЗавідувач кафедри екології та агрономії ЛНТУ Василь Іванців та студенти - агрономи Луцького НТУ в рамках договору про співпрацю вперше відвідали ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія».

Докладніше

ШАНУЄМО ТРАДИЦІЇ!

DSC_0390_2.JPGЩорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

Докладніше