• slide1
  • slide3
  • slide2
  • slide4
  • slide5

АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

26 грудня 2018 року ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» одержала АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ, зареєстрований у Реєстрі акредитованих ООВ Національного агентства з акредитації України 26 грудня 2018 року за №2Н1177, дійсний до 25 грудня 2023 року.

АКРЕДИТАЦІЯ.JPG

Докладніше

Виявлено карантинний обмежено поширений організм

kolec.jpgПри проведенні фітосанітарної експертизи в ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» за період з 26.12.18 по 03.01.19 року фахівцями відділу фітосанітарного аналізу виявлено карантинний обмежено поширений в Україні  організми-Амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L.) у 6 зразках соєвих бобів походженням з Волинської обл.

За результатами проведених випробувань видано висновки фітосанітарної експертизи, які направлені державним фітосанітарним інспекторам та власникам об’єктів регулювання.

 

Вик. завідувач ВФА Сулева Т.В. 

 

Виявлено карантинний обмежено поширений організм

matolinets.jpgПри проведенні фітосанітарної експертизи в ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» за період з 20.12-22.12.2018 року фахівцями відділу фітосанітарного аналізу виявлено карантинний обмежено поширений в Україні  організм - Амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L.) у 5 зразках соєвих бобів походженням з Волинської та Львівської обл.

За результатами проведених випробувань видано висновки фітосанітарної експертизи, які направлені державним фітосанітарним інспекторам та власникам об’єктів регулювання.

 

 

Вик. завідувач ВФА Сулева Т.В. 

 

Співпраця із біологічним факультетом Cхідноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

20 грудня 2018 року студенти біологічного факультету Cхідноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відвідали ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» з метою ознайомлення з роботою відділів фітосанітарного аналізу, визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу, біологічного методу захисту рослин.

Директор лабораторії Євгенія Лихач ознайомила студентів із історією створення установи, структурою лабораторії та основними завданнями.

студ_1.jpgстуд_2.jpgЗавідувачі відділів ознайомили із порядком проведення експертиз та технологіями виготовлення мікробіопрепаратів власного виробництва.

У відділі фітосанітарного аналізу фахівці продемонстрували колекційний та референтний матеріал, розповіли про методи виявлення та ідентифікації регульованих шкідливих організмів виявлених на території Волинської області.

Окрім цього, між  ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» та Cхідноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки укладено договір про співпрацю. В майбутньому планується використовувати матеріально-технічну базу ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» для написання студентами курсових, дипломних та магістерських робіт, проведення практичних занять та виробничих практик студентами біологічного факультету. Поряд з тим, лабораторія зможе брати участь у спільних засіданнях, нарадах, семінарах, конференціях з актуальних питань, користуватися в установленому порядку бібліотечними фондами Університету, залучати викладачів та студентів до науково-дослідної роботи в галузі карантину, захисту рослин та насінництва і розсадництва.Студ_3.jpg