• slide1
  • slide4
  • slide3
  • slide5
  • slide2

Виявлено карантинний обмежено поширений організм

При проведенні фітосанітарної експертизи в ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» за період з 12-18.03.2019 року фахівцями відділу фітосанітарного аналізу виявлено карантинні обмежено поширені в Україні організми:

159951.jpg- Амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L.) у  зразку сорго зернового, походженням з Дніпропетровської обл.

- Золотисту картопляну нематоду (Globodera rostochiensis (Woll.) Behrens) при проведенні ревізії старих вогнищ у 16 зразках на території Рожищенського району на площі 3,2 га.

Докладніше

Навчання аграріїв з актуальних питань розвитку галузі у 2019 році

28 лютого в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбулося навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі у 2019 році. Ініціатором та організатором даного заходу виступив Департамент агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації організував для агровиробників області.

20190228_091008.jpgФахівці компетентних структур висвітллили наступні питання:

-  Новини податкового законодавства. Новації для аграріїв;

- Новини земельного законодавства. Огляд ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні";

Докладніше

ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ ЕТАПИ НАРАДИ З ПИТАНЬ ДОДЕРЖАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРАХ БДЖІЛЬНИЦТВА, ЗАХИСТУ РОСЛИН, НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА

21.02.2019 року у м. Володимир-Волинський та 27.02.2019 року у м. Ковель Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області проведено кущову нараду з питань дотримання законодавства в сферах бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсадництва. Участь у заході взяли сільгоспвиробники  усіх форм власності, суб’єкти насінництва та розсадництва, пасічники, голови асоціації ГО «Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан», асоціації фермерів і землевласників Волині.

il2oa3-0x0-1024x632-xw7ju2utrvd6tcn57ablpqdhz2fgup2x.jpg

Спікерами зустрічі виступили начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Анатолій Тимофіюк, начальник управління фітосанітарної безпеки Світлана Рабчевська, голова асоціації ГО «Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» Володимир Дмитрук, директора ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Євгенія Лихач, начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Світлана Климчук, начальник відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Ольга Мартинюк.

Докладніше

Виявлено карантинний обмежено поширений організм

попншдщ.jpgПри проведенні фітосанітарної експертизи в ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» 22.02.19 року фахівцями відділу фітосанітарного аналізу виявлено карантинний обмежено поширений в Україні  організм-Амброзію полинолисту(Ambrosia artemisiifolia L.) у 1 зразку сорго зернового походженням з Дніпропетровської обл.

За результатами проведених випробувань видано висновки фітосанітарної експертизи, які направлені державним фітосанітарним інспекторам та власникам об’єктів регулювання.

 

Вик. завідувач ВФА Сулева Т.В.