• slide4
  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide5

Семінари

05032020_1.jpg   Протягом останнього тижня лютого провідні фахівці відділу фітопроцедур ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» провели кілька семінарів для ОТГ та безробітних, зокрема:

- у рамках Міжнародного року здоров’я рослин, який оголосила Організація Об’єднаних Націй, провідний фахівець ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлана Жук у Володимир-Волинському районі разом із спеціалістами Держпродспоживслужби області, фахівцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели ряд заходів для жителів об’єднаних територіальних громад. Виїздні семінари були проведені в Зимнівській, Устилузькій та Оваднівській ОТГ;

- у Ратнівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено практичне заняття для безробітних в рамках проекту «Успішні території» у підприємців Віталія Арсенюка та Лідії Ліпіч на тему «Підбір сортів овочевих культур для посіву на присадибних ділянках та біологічні методи їх захисту». Участь в даному заході взяв провідний фахівець ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Сергій Левківський;

- у Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено тренінг для безробітних в рамках проекту «Успіх в дії» на тему «Використання біологічних засобів захисту рослин у сільському господарстві» за участю провідного фахівця ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Віри Оласюк.

   В ході проведення вищевказаних заходів фахівцями було роз’яснено жителям громад та безробітним, як запобігти проникненню і поширенню регульованих шкідливих організмів на територію України і нашої області, як боротися з шкідниками і хворобами рослин.

   Також присутніх ознайомили із заходами, що проводяться до Міжнародного року здоров’я рослин (МPЗР 2020), який оголосила Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй.  Окрім цього, учасники заходів  отримали корисні поради щодо вирощування сільськогосподарських культур та методи їх захисту від шкідливих організмів. Особлива увага була приділена біологічному методу захисту рослин. Фахівці установи провели презентацію мікробіологічних препаратів, які виготовляє лабораторія. Присутні отримали буклети з інструкцією про застосуванню біопрепаратів, крім того, отримали відповіді на запитання, які виникали.